Hakkımızda

ALTYAPI VE HİZMETLER

DÜŞÜNCEYİ TASARLAR

Bazıları hikaye anlatmayı sever, bazıları da dinlemeyi. Biz her ikisini de yapmaktan büyük keyif almaktayız. Üstelik bunu yapımın her aşamasında yapıyoruz. Dizi, sinema, reklam, belgesel, tanıtım ve eğitim filmleri ile müzik klipleri tasarlar, yazar, çeker ve kurgularız.

Projenin her aşamasını içimizde oluşturduğumuz farklı ekiplerle ilerletir, sürecin her aşamasını sizlerle paylaşır, özverili ve kaliteden ödün vermeden hızlı bir şekilde sonuca ulaşırız. Kendimizi projenin her aşamasında sorumlu hissederiz.

HERKES İÇİN İYİ KURGU

Şunu çok iyi biliyoruz ki bizim için farklı parçaları bir araya getirerek dağınık pozları en uygun, anlamlı, eksiksiz ve düzenli bir şekilde sıralamak, bunu yaparken de içeriği görselle birleştirip biçim-içerik yaratmak bir yenilik değil, kurgunun doğasında olan bir şeydir.

Size yenilik olarak sunulan hizmetler bizde standartları oluşturur.

FİLM MASADA BİTER

Yıllardır vermiş olduğumuz sinema eğitimlerinden aldığımız güçle enerjimizi birleştirip kısa sürede sonuca ulaşmayı ilke edinmekteyiz. Sizler için sunduğumuz rahat çalışma ortamında bir filmin masada nasıl bittiğine şahit olmak ve bu deneyimi yaşamak için sizleri de ofisimize bekleriz.

Kahveler bizden…

My work

Nasıl Yapalım?

HİZMETLER

ONLINE - OFFLINE EDITING

KURGU

VISUAL - GRAPHIC EFFECTS

EFEKT

COLOR GRADING

RENK DÜZENLEME

VIDEO ENCODING

VİDEO ÇEVRİMİ

SOUND MIX - MASTERING

SES MİKSAJI

FINISHING

ÇIKIŞ ALMA

Hazır mısınız?

Uçuşa Geçiyoruz!
Fulya Mah. Ortaklar Cad. Güneş Apt. No:12 D:7 Mecidiyeköy
0212 920 00 66 | 0532 542 08 75 | info@sineplusakademi.com
Her Hakkı Saklıdır © 2018 - SinePlus Prodüksiyon ve Eğitim Hizm. Tic. Ltd. Şti.-Sevgi ve Gözyaşıyla Üretildi.